•  

Křesťanská sportovní organizace

Orel je občanské sdružení, křesťanská sportovní organizace. Prioritou činnosti Orla je především podpora sportu pro všechny. Cílem Orla je výchova mladých lidí a dětí prostřednictvím sportovních a ostatních aktivit. Cílem Orla není vychovávat mistry světa, našim cílem je věnovat se sportu, který podporuje kladné vlastnosti člověka - sportu, který je fairový, ohlíží se na soupeře i spoluhráče. Orel chce dávat sportu smysl. V tom mu pomáhají pevné základy, které mu poskytují křesťanské hodnoty a celá historie jeho činnosti.

Celou svojí činností chce Orel dávat sportu smysl.

Cíle Orla jsou realizovány pomocí sportovní činnosti, která je základem orelských aktivit. Kromě sportu se Orel věnuje také kultuře. Činnost Orla je založena na křesťanských hodnotách.

Novinky

Setkání občanů - Zábavný trénink mozku

.

Orel Jednota Pavlice  ve spolupráci s Obcí Pavlice
zve dne 24.9.19 (úterý) v 17.00 do Orlovny
všechny malé, starší i nejstarší do

„ KLUBU  SETKÁVÁNÍ“

Téma tohoto setkání je:
Zábavný trénink mozku v Pavlicích

V úterý 24. září v 17 hod přijede trenérka mozku Eva Fruhwirtová se svojí mozkohernou do Orlovny do Pavlic. Přiveze mozkohračky a neurotechnologie. Své síly v koncentraci změří zájemci na Mindflexu. „Je to přístroj, který převádí mozkovou aktivitu do pohybu míčku na hrací konzoli. Je to takový malý myšlenkový fotbal. Gól dává ten, kdo se více soustředí,“ popisuje trenérka mozku Eva Fruhwirtová.  Hráči si tak budou moci vyzkoušet, jak dokážou pracovat se svou mozkovou aktivitou.
Mozkové závity dětem, dospělým i seniorům pomohou roztočit chytré hry a hlavolamy. A také japonská hračka Kendama. Ta navíc prospívá motorice. Eva Fruhwirtová vám dá tipy, jak zábavně trénovat mozek, v případě zájmu také poskytne konzultace a především vás přesvědčí, že trénování mozku není rozhodně nuda a že to není nic složitého.

Informace o mozkoherně najdete na webu www.mindball.eu.

Nenechte si ujít jedinečný kurz, kterého se můžete zúčastnit zcela bezplatně. 

 

Nově ve fotogalerii

Počet přístupů

Dnes4
Včera16
Tento týden45
Tento měsíc411
Celkem238621