•  

Křesťanská sportovní organizace

Orel je občanské sdružení, křesťanská sportovní organizace. Prioritou činnosti Orla je především podpora sportu pro všechny. Cílem Orla je výchova mladých lidí a dětí prostřednictvím sportovních a ostatních aktivit. Cílem Orla není vychovávat mistry světa, našim cílem je věnovat se sportu, který podporuje kladné vlastnosti člověka - sportu, který je fairový, ohlíží se na soupeře i spoluhráče. Orel chce dávat sportu smysl. V tom mu pomáhají pevné základy, které mu poskytují křesťanské hodnoty a celá historie jeho činnosti.

Celou svojí činností chce Orel dávat sportu smysl.

Cíle Orla jsou realizovány pomocí sportovní činnosti, která je základem orelských aktivit. Kromě sportu se Orel věnuje také kultuře. Činnost Orla je založena na křesťanských hodnotách.

Novinky

Setkání občanů, beseda s chiropraktikem Ing. Vinci Lászlem, 29.1.2019

.

29.1.2019 proběhla další akce "Klubu setkávání", který vznikl ve spolupráci Orla jednoty Pavlice a Obce Pavlice. Velice zajímavá přednáška chiropraktika Vince Lázsla obohatila a chvílemi i rozesmála všechny přítomné. Žádná teorie, ale praktické ukázky jak se bez léků zbavit bolesti. Čas utíkal tak rychle, že se nedostalo ke všemu, co chtěl zkušený chiropraktik předat posluchačům. Pokud bude zájem, může být domluvena na podzim letošního roku ještě další přednáška.

Za Orel jednotu Pavlice  Lenka Kováříková

Nově ve fotogalerii

Počet přístupů

Dnes29
Včera52
Tento týden183
Tento měsíc484
Celkem299578