•  

Křesťanská sportovní organizace

Orel je občanské sdružení, křesťanská sportovní organizace. Prioritou činnosti Orla je především podpora sportu pro všechny. Cílem Orla je výchova mladých lidí a dětí prostřednictvím sportovních a ostatních aktivit. Cílem Orla není vychovávat mistry světa, našim cílem je věnovat se sportu, který podporuje kladné vlastnosti člověka - sportu, který je fairový, ohlíží se na soupeře i spoluhráče. Orel chce dávat sportu smysl. V tom mu pomáhají pevné základy, které mu poskytují křesťanské hodnoty a celá historie jeho činnosti.

Celou svojí činností chce Orel dávat sportu smysl.

Cíle Orla jsou realizovány pomocí sportovní činnosti, která je základem orelských aktivit. Kromě sportu se Orel věnuje také kultuře. Činnost Orla je založena na křesťanských hodnotách.

Novinky

Setkání občanů, jarní výzdoba 26.3.2019

.

Tak jsme se opět po roce sešli v Orlovně při jarním tvoření. S krásnými dekoracemi se můžou pochlubit všichni, kdo přišli tvořit. Velké poděkování patří paní Evě Rudorferové, která tvoření připravila a panu Křížovi, který věnoval krásné košíčky.
V dubnu klub nebude. Čekají nás Velikonoce, které všechny dostatečně zaměstnají.
Další akce klubu bude 28.5.19 - Kurz první pomoci. Byla bych ráda, kdyby se nás sešlo co nejvíc, protože máme pozvaného profesionálního záchranáře, od kterého se jistě dozvíme spoustu zajímavých informací.
Nikdy nevíte co nás v životě může potkat a zda bychom dokázali poskytnout druhému nebo sami sobě první pomoc.
Všem přeji krásný den a požehnané svátky velikonoční.

Za Orel Pavlice Lenka Kováříková.

Nově ve fotogalerii

Počet přístupů

Dnes31
Včera52
Tento týden185
Tento měsíc486
Celkem299580