•  

Křesťanská sportovní organizace

Orel je občanské sdružení, křesťanská sportovní organizace. Prioritou činnosti Orla je především podpora sportu pro všechny. Cílem Orla je výchova mladých lidí a dětí prostřednictvím sportovních a ostatních aktivit. Cílem Orla není vychovávat mistry světa, našim cílem je věnovat se sportu, který podporuje kladné vlastnosti člověka - sportu, který je fairový, ohlíží se na soupeře i spoluhráče. Orel chce dávat sportu smysl. V tom mu pomáhají pevné základy, které mu poskytují křesťanské hodnoty a celá historie jeho činnosti.

Celou svojí činností chce Orel dávat sportu smysl.

Cíle Orla jsou realizovány pomocí sportovní činnosti, která je základem orelských aktivit. Kromě sportu se Orel věnuje také kultuře. Činnost Orla je založena na křesťanských hodnotách.

Novinky

Setkání občanů, kurz - ozdob si svůj věneček

.

Orel Jednota Pavlice  ve spolupráci s Obcí Pavlice
zve dne 26.2.19 (úterý) v 16.30 do Orlovny
všechny malé, starší i nejstarší do

„ KLUBU  SETKÁVÁNÍ“

Téma tohoto setkání je:
Kurz – ozdob si svůj věneček
(výroba kytiček z Foamiranu)

Na kurzu se naučíme společně s Martinou (lektorkou), jak vyrobit jemné květy z Foamiranu, kterými si ozdobíte věneček. Naučí Vás pracovat s touto hmotou, jak si dobarvit, jak si natvarovat a jak vyrobit květiny. Použijeme i žilkovač a nakonec květiny nalepíme na věnec.

Vezměte si s sebou:
Pokud budete moci, vezměte si s sebou ostré nůžky (mohou být menší), tavnou pistoli s náplní, žehličku do dvojice a věneček, na který budete vyrobené květy lepit. Větvičky na výrobu věnečku budou v případě potřeby k dispozici, ostatní věci (tavná pistole, žehlička, nůžky budou k zapůjčení, ale né pro všechny)

Cena kurzu: 50,- Kč

V případě zájmu bude možno po kurzu zakoupit materiál pro Vaši domácí výrobu kytiček.

Nově ve fotogalerii

Počet přístupů

Dnes29
Včera52
Tento týden183
Tento měsíc484
Celkem299578